Priznanje »Srebrni znak« in naziv »Častne članice« Društva medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana v letu 2004

Društvo medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov Ljubljana, je v letu 2004, šestič zapored podelilo najvišje priznanje »Srebrni znak« in drugič podelilo naziv »častne članice« društva.

Priznanja »Srebrni znak« in naziva »častna članica« so bila podeljena v skladu z Pravilnikom o priznanjih Društva medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov Ljubljana. Priznanja in nazivi so bili podeljeni 2. decembra 2004, v času poteka 5. simpozija Društva medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov Ljubljana.

Dobitnice »Srebrnega znaka« v letu 2004 so:

V letu 2004 prejmeta naziv »častne članice« Društva medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov Ljubljana: