Osnovni tečaj excel programa – prvi del

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana vabi svoje člane na

OSNOVNI TEČAJ EXCEL PROGRAMA

ki bo izveden 12. 09. in 19. 09. 2022 s pričetkom ob 16.00

Lokacija: Predavalnica DMSBZT Ljubljana, Poljanska cesta 14

Program 12. 09. 2022

15.30 – 15.50
Prijava udeležencev in osnovna navodila in usmeritve

15.50 – 16.00
Pozdravne besede in predstavitev izvedbe izobraževanja, predsednica Đurđa Sima

16.00 – 17.10
Predstavitev programa Excel ter njegovih osnovnih funkcij – Braka Bradula, Forum Akademija

17.10 -17.30 ODMOR

Delo in praktična uporaba programa Excel – Branka Bradula, Forum Akademija

Program 19. 09. 2022

16.00 – 19.30
Delo in praktična uporaba programa Excel – Branka Bradula, Forum Akademija

Seminar je namenjen zdravstvenim tehnikom, medicinskim sestram in drugim zaposlenim v zdravstveni negi in oskrbi, članom DMSBZT Ljubljana, ki želijo pridobiti osnovna znanja in veščine za uporabo Excel programa. Pri vsakodnevnem poslovanju je Excel nenadomestljivo orodje, ki nam – ob pravilni uporabi in poznavanju funkcij – delo bistveno olajša in pohiti, a pogosta težava je nepoznavanje številnih možnosti, ki nam jih Excel ponuja. V obliki predavanj in delavnic s primeri iz prakse vas bomo seznanili z nekaterimi problemi, ki jih bodo lahko člani DMSBZT uporabili pri svojem vsakodnevnem delu. Tečaj bo izveden v celoti v dveh terminih.

Prosimo, da si zainteresirani člani poskusijo urediti delovne in osebne obveznost in si zagotovijo udeležbo na obeh terminih osnovnega tečaja.

Udeležence predavanja in delavnice uporabe Excel programa prosimo, da se izobraževanja udeležijo z osebnim računalnikom, ki ima nameščen program Excel.

Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice ali po e-pošti do 10. 09. 2022 oziroma do zasedenosti mest. Število mest je omejeno na 15 udeležencev.

IZOBRAŽEVNJE JE NAMENJENO ČLANOM DMSBZT LJUBLJANA, NI KOTIZACIJE in se krije iz lastnih sredstev oziroma iz naslova plačanih članarin.

Program je v postopku vrednotenja licenčnih in pedagoških točk pri Zbornici – Zvezi.

Programsko/organizacijski odbor: Đurđa Sima, Gordana Lokajner.

Dodatne informacije: Irma Kiprijanović GSM 041 754 695 ali irma.kiprijanovic@gmail.com
Vljudno vabljeni

Podpredsednica DMSBZT Ljubljana: