157. pohod po slovenski Istri – 9. del

09. 04. 2022

Vabilo  DMSBZT   Ljubljana  na  157.  pohod  PO  SLOVENSKI  ISTRI  –  9. del

9.  APRIL  2022

Najprej bomo ponovili sprehod po novi 2 km dolgi poti ob morju skozi Ankaran. Nato bomo opravili pohode po notranjosti Istre, obiskali Frenkov bunker in Mazulinov mlin ter se približali Hrvaški meji.
Spoznali bomo tudi kako so istrani rešili ameriškega sestreljenega pilota med drugo svetovno vojno.

DOLŽINO  POTI  BOMO IZBRALI  PO  OSEBNI  IZBIRI  –  TUDI  PO  DELIH;

PRVI  DEL

• dolina  ROKAVA  –  LABOR  –  BORŠT  –  TRUŠKE  –  7  km

DRUGI  DEL

• TRUŠKE  –  TRSEK  –  MAZULINOV  MLIN  –  PAVLIČI  –  11  km

Odhod avtobusa bo ob 7.00 na parkirišču za avtobuse pod dvorano Tivoli. Pohodnice in pohodniki, ki se nam pridružijo na avtobusni – železniški postaji, počakajo pred postajališčem Go Opti št. 31 ob 7.10
DODATEN  VSTOP: Na parkirišču ŽALE pri poslovilni dvorani pokopališča ŽALE ob 7.20.

Za pohod potrebujete tudi: dobro planinsko obutev, pohodniške palice, sončna očala (zaželjeno zaprta tudi od strani), pokrivalo za glavo, brezalkoholno pijačo brez CO 2 in brez alkohola.

Prispevek za pohod in izlet plačate na avtobusu. Pri okrepčilu bomo upoštevali priporočila  NIJZ.

• 15 € – članice in člani DMSBZT Ljubljana.
  • 20 € – družinski člani članic in članov DMSBZT Ljubljana.
  • 15 € – članice in člani drugih strokovnih regijskih društev DMSBZT.
  • 25 € – nečlanice in nečlani DMSBZT.

Prihod v Ljubljano  do  22. ure.

Prijave z elektronsko prijavnico SPODAJ ali 041 273 265 in 031 529 757.  Prijave sprejemamo do 7. aprila 2022.

Prosimo vas, da odpoved do 7. aprila sporočite po telefonu. Tako omogočite udeležbo čakajočim !

Za izgubljene, pozabljene ali ukradene predmete sami nosite nadomestilo !

Predsednica DMSBZT Ljubljana