158. pohod po slovenski Istri – 10. del

Datum in čas
23. 04. 2022

Vabilo  DMSBZT   Ljubljana

na  pohod  –  10. del  PO  SLOVENSKI  ISTRI  –  158.  pohod TRST  in  ZALEDJE  SLOVENSKE  ISTRE

Najprej se bomo zapeljali v Trst, se sprehodili ob morju, šli na kavo in videli izjemno posebnost ..

DOLŽINO  POTI  BOMO IZBRALI  PO  OSEBNI  IZBIRI;

PRVI  DEL

• TRUŠKE  –  dolina  DRAGONJE  –  TRSEK  –  7  km

DRUGI  DEL

• TRSEK  –  MAZURINOV  MLIN  –  PAVLIČI  –  slap  STRANICE  –  TREBEŠE  –  8  km

Odhod avtobusa bo ob 7.00 na parkirišču za avtobuse pod dvorano Tivoli. Pohodnice in pohodniki, ki se nam pridružijo na avtobusni – železniški postaji, počakajo pred postajališčem Go Opti št. 31 ob 7.10

DODATEN  VSTOP: Na parkirišču ŽALE pri poslovilni dvorani pokopališča ŽALE ob 7.20.

Za pohod potrebujete tudi: dobro planinsko obutev, pohodniške palice, sončna očala (zaželeno zaprta tudi od strani), pokrivalo za glavo, brezalkoholno pijačo brez CO 2 in brez alkohola.

Prispevek za pohod in izlet plačate na avtobusuPri okrepčilu bomo upoštevali priporočila  NIJZ.

• 15 € – članice in člani DMSBZT Ljubljana.
  • 20 € – družinski člani članic in članov DMSBZT Ljubljana.
  • 15 € – članice in člani drugih strokovnih regijskih društev DMSBZT.
  • 25 € – nečlanice in nečlani DMSBZT.

Prihod v Ljubljano  do  22. ure.

Prijave z elektronsko prijavnico SPODAJ ali 041 273 265 in 031 529 757.
Prijave sprejemamo do 21. APRILA 2022.

Prosimo vas, da odpoved do 21. aprila sporočite po telefonu. Tako omogočite udeležbo čakajočim !

Za izgubljene, pozabljene ali ukradene predmete sami nosite nadomestilo !

Predsednica DMSBZT Ljubljana