Medicinske sestre tečemo na  26. Ljubljanskem maratonu!

V nedeljo, 23. oktobra 2022 bomo medicinske sestre sodelovale pri rekreativnem teku na 10 km, polmaratonu na 21 km ter maratonu na 42 km.

Rekreativen tek je fizično srednje zahteven, predvsem so potrebni dobri športni copati in zračna oblačila, v katerih lahkotno tečete.

Polmaraton in maraton sta zahtevnejši tekaški disciplini in zahtevata dobro pripravljenost in poznavanje reakcij telesa ob hudih fizičnih naporih.

Tistim, ki boste to želeli, bomo omogočili tek z merilnikom srčnega utripa.

DMSBZT Ljubljana bo pokrilo stroške prijavnine  40 prijavljenim članom društva. Zaradi velikega zanimanja prosimo pohitite s prijavo, po zasedbi prostih mest žal prijav ne bomo mogli več sprejeti.

Prijava preko elektronske prijavnice SPODAJ do zasedbe prostih mest (40) oz. do ponedeljka 25. julija  2022.

Dodatne informacije sprejema ga. Irma Kiprijanović na telefon: 041-754-695 ali po e-pošti: irma.kiprijanovic@gmail.com.

Ob prijavi morate navesti naslednje podatke: ime in priimek, leto rojstva, naslov, dolžina teka, velikost majice, telefonsko številko in e-naslov.

Kakršnokoli dodatno informacijo glede teka samega dobite na spletni strani :   http://vw-ljubljanskimaraton.si/sl

DMSBZT Ljubljana vas vabi, da tečete z nami in poskrbite za promocijo zdravja in dobrega počutja.

Podpredsednica  za interesne dejavnosti
Nada Sirnik