Odkloni v povezavi z zdravili: Priložnost za izboljšave

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana vabi svoje člane na enourno klinično usposabljanje

ODKLONI V POVEZAVI Z ZDRAVILI:  PRILOŽNOST ZA IZBOLJŠAVE,

ki bo v četrtek 20.6.2024 s pričetkom ob 16.00 uri v spletnem okolju

Program:

15.45 – 16.00 Prijava v spletno okolje

16.00 – 16.15 Pozdravne besede in predstavitev izvedbe izobraževanja, Saša Mohar, dipl.m.s., mag.manag.

16.15 – 16.45 Odkloni v povezavi z zdravili: priložnosti za izboljšave, Asja Jaklič, dipl.m.s.

16.45 – 17.15 Čas za vaša vprašanja, diskusijo, zaključne besede, Saše Mohar, dipl.m.s., mag.manag.

Seminar je namenjen zdravstvenim tehnikom, medicinskim sestram in drugim zaposlenim v zdravstveni negi in oskrbi, članom in bodočim članom DMSBZT Ljubljana, ki želijo pridobiti dodatna znanja in veščine za bolj učinkovito in uspešno obravnavo pacientov v kliničnem okolju. V obliki predavanj in primeri iz prakse vas bomo seznanili z nekaterimi problemi, ki se pojavljajo v delovnih okoljih.

Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice ali po e-pošti drustvomedsesljubljana@gmail.com do 17.06.2024.

Vse informacije v zvezi s prijavo v spletno okolje, kjer bo potekalo izobraževanje boste prejeli na vaš elektronski naslov, en dan pred dogodkom, zato prosimo, da ga ob prijavi obvezno navedete. V spletno okolje se prijavite z imenom in priimkom, ki ste ga navedli ob prijavi na izobraževanje!

Izobraževanje je namenjeno članom DMSBZT Ljubljana.

Programsko/organizacijski odbor: Saša Mohar, Đurđa Sima, Gordana Lokajner

Program je v postopku vrednotenja licenčnih in pedagoških točk pri Zbornici – Zvezi.

Dodatne informacije: Irma Kiprijanović GSM 041 754 695 ali irma.kiprijanovic@gmail.com.

Vljudno vabljeni.

Koordinatorica: