Osnovni principi NATUROPATIJE in TKM

Datum in čas
07. 06. 2024 | 08. 06. 2024

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana vabi na dvodnevno delavnico  z naslovom:
OSNOVNI PRINCIPI NATUROPATIJE IN TKM  1. del
Na delavnici boste spoznali osnove naturopatije in tradicionalne kitajske medicine. Z znanji in praktičnimi napotki, ki jih boste dobili, boste lahko tudi sami prispevali k boljšemu počutju.
Program :
  • uvod v naturopatijo in TKM  (petek)
  • morfološki tipi v naturopatiji (sobota)
 Ali ste vedeli, da je strah , tisto čustvo ki, najbolj vpliva na ledvice, ali pa da so mastni lasje in prhljaj povezani z našimi jetri ?  Ne verjamete , pridite  preveriti !
Delavnica bo 7. in 8. junija  2024, v petek od 16.30 do 20.00 in v soboto od 9.00 do 12.30 v društvenih prostorih na Poljanski cesti 14 v Ljubljani.
Vodila jo bo gospa  Renata Bačvič
Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice SPODAJ  ali na tel. številko: 041 754 695 (ga. Irma Kiprijanović)
do zapolnitve prostih mest (30).
Osebni prispevek za člane DMSBZT Ljubljana znaša 35 €,  za ostale udeležence pa 90€ z vključenim DDV za posameznega udeleženca.
Za pijačo in prigrizek med pavzami bo poskrbljeno.
Za komplementarno in naravno zdravilstvo v  zdravstveni negi pri DMSBZT Ljubljana
Nada Sirnik
Predsednica DMSBZT Ljubljana