Padci pacientov v zdravstvenih ustanovah

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana vabi svoje člane na

enourno klinično usposabljanje

PADCI PACIENTOV V ZDRAVSTVENIH USTANOVAH,

ki bo v četrtek 18.04.2024 s pričetkom ob 16.00 uri v spletnem okolju ZOOM

Program:

15.45 – 16.00 Prijava v spletno okolje

16.00 – 16.15 Pozdravne besede in predstavitev izvedbe izobraževanja, Saša Mohar,dipl.dipl.m.s.,mag.manag.

16.15 – 16.45 Predstavitev padcev v zdravstvenih ustanovah, Svarunja Ferš, viš.med.ses.,univ.dipl.org.

16.45 – 17.15 Čas za vaša vprašanja, diskusijo, zaključne besede, Saše Mohar, dipl.m.s., mag.manag.

Seminar je namenjen zdravstvenim tehnikom, medicinskim sestram in drugim zaposlenim v zdravstveni negi in oskrbi, članom in bodočim članom DMSBZT Ljubljana, ki želijo pridobiti dodatna znanja in veščine za bolj učinkovito in uspešno obravnavo pacientov v kliničnem okolju. V obliki predavanj in delavnic s primeri iz prakse vas bomo seznanili z nekaterimi problemi, ki se pojavljajo v delovnih okoljih.

Programsko/organizacijski odbor: Saša Mohar, Đurđa Sima, Gordana Lokajner
Program je v postopku vrednotenja licenčnih in pedagoških točk pri Zbornici – Zvezi.

Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice ali po e-pošti drustvomedsesljubljana@gmail.com do 14. 04. 2024.

Vse informacije v zvezi s prijavo v spletno okolje, kjer bo potekalo izobraževanje boste prejeli na vaš elektronski naslov, en dan pred dogodkom, zato prosimo, da ga ob prijavi obvezno navedete.

Izobraževanje je namenjeno članom DMSBZT Ljubljana.

Dodatne informacije: Irma Kiprijanović GSM 041 754 695 ali irma.kiprijanovic@gmail.com.

Vljudno vabljeni.

Koordinatorica: