»Prosti čas in jaz« – delavnica Points of You

Datum in čas
08. 09. 2022

Spoštovane članice in člani DMSBZT Ljubljana,
vabimo vas na delavnico Points of You z naslovom:

»Prosti čas in jaz«
Ki bo v četrtek 08.09.2022 od 17 do 20 ure v prostorih DMSBZT Ljubljana na Poljanski cesti 14 .

Delavnico bosta izvajali in vodili mag. Maja Tuškej in Suzana Pibernik!

Prosti čas je najbolj učinkovit polnilec naših ‘baterij’. Gotovo smo zelo pogosto prepričani, da nam ga kronično primanjkuje. Lahko takšno prepričanje spremenimo?

1. VSEBINA DELAVNICE IN NAČIN DELA

Na delavnici si bomo naš prosti čas ogledali v drugačni perspektivi. Pogledali bomo, če si ga sploh znamo vzeti in se soočili s tem, kje izgubljamo tisti čas, ki bi lahko bil naš prosti čas. Posvetili se bomo temu, kar nas pri preživljanju prostega časa zadovolji in temu, kar nam polni baterije.

Zdaj smo ravno v času po dopustih. Nekateri še čutite naboj poletne energije, nekateri pa se že počutite precej izpraznjene. Zakaj je tako, če se zavedamo, da moramo v času turbulenc poskrbeti, da bomo imeli dovolj energije za nove začetke, za družino, prijatelje, službo, hobije in še za marsikaj? Vse prevečkrat slišimo sami sebe, ko si govorimo: »Nimam časa!«, kar je zaskrbljujoče. In gotovo je, da brez časa, ki ga namenimo sebi, ne moremo biti učinkoviti in polni energije.

Ta delavnica nam bo dala spoznanja, kam se zgubi naš prosti čas in kako naj ga preživljamo, da bomo imeli dovolj energije, da bo vsak dan poln in popoln in da bomo »prižgani« za vse, kar nas čaka.

Delali bomo na kreativen način in sicer s pomočjo intuitivnih kart Points of You. Karte so močan medij in iz naše podzavesti prikličejo tiste odgovore, ki so globoko v nas in niso le plod našega uma in razuma. Fotografije na kartah nam pomagajo odstirati in razširjati pogled. Odpirajo nove perspektive in prikličejo nova spoznanja, nove uvide. Raziskovanje na tak način je zanimiv in tako zelo drugačen, da ga sprejemamo kot zanimivo popotovanje vase. Cel proces je voden in ni potrebnih predpriprav. Želeno je, da pridete odprti za raziskovanje novih priložnosti.

2. ČAS IN TRAJANJE DELAVNICE
Delavnica bo v četrtek, 8. 9. 2022, od 17:00 do 20:00 ure.

Delavnica zajema 4 pedagoške ure.
V primeru Covid restrikcij, lahko delavnico izvedemo Online preko Zooma.

3. IZVAJALKI DELAVNICE
Delavnico bova vodili Maja Tuškej in Suzana Pibernik.

mag. Maja Tuškej, magistrica splošnega kadrovskega managementa. Sem svetovalka na področju človeških virov in organizacije ter zdravega delovnega okolja in izvajam izobraževanja s področja osebne in poslovne komunikacije ter vodenja. Sem mednarodno certificirana NLP Trenerka in imetnica licence za izvajanje psihometričnih testiranj PXT. Sem tudi Life coach in licencirana trenerka in coach Akademije Points of You L.1. Imam več kot 25 let delovnih izkušenj s področja vodenja ljudi in procesov. Številne izkušnje iz preteklosti in stalno pridobivanje aktualnih znanj pozitivne psihologije in neurolingvističnega programiranja (NLP), dajejo močan okvir mojemu delu. Moja specialnost je povezava teorije in prakse ter izvajanje delavnic na način, da udeleženci dobijo lastno izkušnjo skozi praktično delo, kar je pogoj za osebno transformacijo in premike v življenju.

Suzana Pibernik sem zadnjih 12 let predavateljica poslovnih veščin, aktivna certificirana  trenerka nevrolingvističnega programiranja (NLP) in poslovni ter osebni coach. Imam licenco za izvajanje psihometričnih testiranj PXT in sem  licencirana trenerka in coach Points of you akademije.  Pred tem časom sem bila manager v velikem slovenskem podjetju, kjer sem vodila do 150 ljudi. Po izobrazbi sem diplomiran inženir računalništva in informatike, kar daje moji osebnosti posebno širino.  Žene me lakota po znanju in izkušnjah. V svoje delavnice in coachinge vnašam lahkotnost, toplino, bogastvo izkušenj in znanj iz različnih profesionalnih področij ter duhovnosti. Verjamem, da smo ljudje čudovita bitja z izjemnim potencialom rasti. V čast mi je, da lahko ljudi podpiram na poti premikov in transformacij h kakovostnejšemu življenju.

Kaj potrebujete: računalnik, pametni telefon, pisalo, beležko in miren prostor.

Prijave sprejemamo:

• preko elektronske prijavnice SPODAJ do zapolnitve prostih mest (20),
  • ali na telefonski številki: 041 754 695 -ga. Irma Kiprijanović,

Delavnica je za člane DMSBZT Ljubljana brezplačna
Za člane ZZBN (člane ostalih regijskih društev) in ostalih udeležencev je prispevek 30 € z DDV-jem

Za področje komplementarnega in naravnega
zdravilstva pri DMSBZT Ljubljana,
Nada Sirnik