S kolesom VIDEM – GRADEŽ JADRANSKO MORJE III. del (ITALIJA)

Datum in čas
21. 08. 2022

Vabilo –  DMSBZT Ljubljana – S KOLESOM VIDEM – GRADEŽ JADRANSKO MORJE III. del (ITALIJA) po nekdanji železniški progi brez avtomobilskega prometa
ali izlet
IN KOPANJE

RAZDALJA – 60 km; Videm (Udine) – GRADEŽ (Grado)

21. 8. 2022

Skupaj smo že prevozili del kolesarske povezave, ki poteka od Salzburga v Gradež. Tako smo opravili pot od Kranjske Gore v Videm. Zaradi Corone nam je ostal še tretji del kolesarske steze, te nekdanje železniške proge. Ta vožnja nas bo vodila od mesta Videm (Udine) do Jadranskega morja v Gradež (Grado).

VOZILI SE BOMO Z DOBRIMI IZPOSOJENIMI KOLESI !

KLJUB MALO VEČJI RAZDALJI VOŽNJA NI ZAHTEVNA, KER SE KOLESARSKA STEZA SPUŠČA !

Odhod avtobusa bo ob 6.05 na parkirišču za avtobuse pod dvorano Tivoli. Udeleženke in udeleženci, ki se nam pridružijo na železniški – avtobusni postaji, počakajo pred postajališčem št. 31 ob 6.10.
DODATEN VSTOP; Na parkirišču ŽALE pri poslovilni dvorani pokopališča ŽALE ob 6.20.

Za kolesarjenje potrebujete tudi: kolesarsko opremo, sončna očala, pokrivalo za glavo. Priporočamo tudi kolesarsko čelado.

Poskrbeli bomo tudi za »kolesarsko« kosilo«.

Prispevek za izlet ali kolesarjenje plačate na avtobusu.

• 20 € – članice in člani DMSBZT Ljubljana za IZLET
  • 30 € – članice in člani DMSBZT Ljubljana za kolesarjenje
  • 25 € – družinski člani članic in članov DMSBZT Ljubljana za IZLET
  • 35 € – družinski člani članic in članov DMSBZT Ljubljana za kolesarjenje
  • 25 € – članice in člani drugih regijskih strokovnih društev DMSBZT za IZLET
  • 35 € – članice in člani drugih regijskih strokovnih društev DMSBZT za kolesarjenje
  • 40 € – nečlani združenja medicinskih sester ( društev oz. Zbornice – Zveze)

Prihod v Ljubljano do 22. ure.

Prijave s prijavnico SPODAJ ali 041 273 265 in 031 529 757.  Prijave sprejemamo do 18. 8. 2022

Prosimo vas, da odpoved sporočite po telefonu. Tako omogočite udeležbo tudi čakajočim !

KER POTUJEMO V ITALIJO IMEJTE S SEBOJ OBVEZNO POTNI LIST ali OSEBNO IZKAZNICO !

Predsednica DMSBZT Ljubljana