Z razumevanjem govorice telesa do boljših medsebojnih odnosov in pozitivnih notranjih stanj

Datum in čas
09. 05. 2022

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana vabi na srečanje  z naslovom

Z RAZUMEVANJEM GOVORICE TELESA DO BOLJŠIH MEDSEBOJNIH ODNOSOV IN POZITIVNIH NOTRANJIH STANJ

Srečanje  bo  9. maja 2022  v prostorih DMSBZT Ljubljana, na Poljanski ul. 14,  v Ljubljani.

Vodila ga bo gospa Helena Zajec, univ.dipl.oec., INLPTA trainer, poslovni in osebni coach.

15.45 do 16.00

16.00 do 16.20
Uvodne besede in predstavitev programa, Nada Sirnik

16.20 do 17.50 – Helena Zajec

• Ozadje govorice telesa, (ne)resnični miti branja telesne govorice
  • Osnove govorice telesa
  • Telo kot medij sporočanja – preberimo, kakšna čustva, misli in odnos se skrivajo za posameznimi telesnimi gibi in gestami

17.50 do 18.05
Odmor

18.05 do 20.20 –  Helena Zajec

• Telo kot orodje vplivanja – kako drža in geste vplivajo misli in čustvovanja mojih sogovornikov
  • Telo kot moja pot do pozitivnih čustvenih stanj znotraj mene

20.20 do 20.45
Razprava in  zaključek, Nada Sirnik

Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice SPODAJ  ali na tel. številko: 041 754 695 Irma Kiprijanović, oz. e-naslov: irma.kiprijanovic@gmail.com do zapolnitve prostih mest (30).

Kotizacije za člane DMSBZT Ljubljana NI.
Za člane Zbornice- Zveze, ki imajo poravnane članske obveznosti, znaša kotizacija 30 € z vključenim DDV.

Program je v postopku vrednotenja licenčnih in pedagoških točk  pri Zbornici – Zvezi.

Za področje osebnostnega razvoja, podpredsednica za interesne dejavnosti
pri DMSBZT Ljubljana:
Nada Sirnik