Decembrski ženski večer

Spoštovane članice in člani DMSBZT  Ljubljana, vabimo vas na tradicionalen:

Decembrski ženski večer z naslovom:

Diagnoza » Pridna«

Srečanje bo 08. 12. 2022 ob 17:00 uri v prostorih DMSBZT Ljubljana na Poljanski cesti 14.

Tokratna naša gostja bo Dr. Saša Krajnc , coachinja psihoterapevtka, predavateljica, avtorica in kolumnistka

Skozi srečanje nas bo popeljala na poti do vsem nam dobro znani pridnosti, s katero se večina nas poistoveti. Predstavila nam bo tudi pot iz pridnosti v pristnost.
Poklic, ki smo si ga izbrale govori o tem da smo na račun sebe in svojih bližnjih pripravljeni narediti veliko za druge. Ne glede na to kdo se obrne na nas, poskrbimo zanj in njegove potrebe, brez upoštevanja sebe. In ob tem smo zelo strogi in si postavljamo zelo visoka merila.  Ostali pa so tega navajeni in to tudi pričakujejo, ne glede na to kdo so, bolniki , zdravniki, sodelavke, svojci.

Gospa Saša pravi, da smo dovolj dobri takšni, kot smo. Da je povsem v redu, če so ljudje razočarani nad nami, kadar ne moremo (ali nočemo!) izpolniti njihovih pričakovanj. Da nam z ničemer ni potrebno dokazovati svoje vrednosti.   Da imamo pravico živeti svoje življenje – po merilih, ki si jih postavimo sami. Sprejeti svojo človeškost, ranljivost in nepopolnost ter verjeti vase.

Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice SPODAJ ali na telefonski številki: 041 754 695 -ga. Irma Kiprijanović

Srečanje je namenjeno članom DMSBZT Ljubljana in je za njih udeležba brezplačna.
Za ostale udeležence osebni prispevek znaša 10 €.

Dodatne informacije na telefonski številki  031 329 360  Nada Sirnik.

Za področje osebnostnega razvoja, podpredsednica za interesne dejavnosti pri DMSBZT Ljubljana
Nada Sirnik

Predsednica DMSBZT Ljubljana