Z razumevanjem govorice telesa do boljših medsebojnih odnosov in pozitivnih notranjih stanj

Datum in čas
10. 10. 2022

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana

vabi na srečanje z naslovom

Z RAZUMEVANJEM GOVORICE TELESA DO BOLJŠIH MEDSEBOJNIH ODNOSOV IN POZITIVNIH NOTRANJIH STANJ

Srečanje bo 10. oktobra 2022 v prostorih DMSBZT Ljubljana, na Poljanski ul. 14, v Ljubljani.

Vodila ga bo gospa Helena Zajec,univ.dipl.oec., INLPTA trainer, poslovni in osebni coach.

15.45 do 16.00

16.00 do 16.20
Uvodne besede in predstavitev programa, Nada Sirnik

16.20 do 17.50 – Helena Zajec

• Ozadje govorice telesa, (ne)resnični miti branja telesne govorice
  • Osnove govorice telesa
  • Telo kot medij sporočanja – preberimo, kakšna čustva, misli in odnos se skrivajo za posameznimi telesnimi gibi in gestami

17.50 do 18.05
pavza

18.05 do 20.20- Helena Zajec

• Telo kot orodje vplivanja – kako drža in geste vplivajo misli in čustvovanja mojih sogovornikov
  • Telo kot moja pot do pozitivnih čustvenih stanj znotraj mene

20.20 do 20.45
razprava in zaključek , Nada Sirnik

Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice  ali na tel. številko: 041 754 695 (ga. Irma Kiprijanović) do zapolnitve prostih mest (30).

Kotizacije za člane DMSBZT Ljubljana NI.
Za člane Zbornice- Zveze, ki imajo poravnane članske obveznosti, kotizacija znaša 30 € z vključenim DDV.

Program je ovrednoten z licenčnimi in pedagoškimi točkami pri Zbornici – Zvezi.

Za področje osebnostnega razvoja,
podpredsednica za interesne dejavnosti pri DMSBZT Ljubljana