Učinkovita komunikacija pri soočanju s težavnimi sogovorniki

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana vabi na srečanje  z naslovom

»Učinkovita komunikacija pri soočanju s težavnimi sogovorniki«

Srečanje  bo  2. oktobra 2019  v prostorih DMSBZT Ljubljana, na Poljanski ul. 14,  v Ljubljani.

Vodila ga bo gospa Helena Zajec,univ.dipl.oec.,INLPTA trainer, poslovni in osebni coach.

Program:

• 15.45 do 16.00
  • 16.00 do 18.00
    • Različnost percepcij in pričakovanj kot vir nesporazuma
    • Narava konflikta: od nesporazuma do ne-sodelovanja
    • Težavni sogovorniki 1: kdo so in kako reagirajo
  • 18.00 do 18.15
    odmor
  • 18.15 do 20.15
    • Težavni sogovorniki 2: učinkovite metode ravnanja z njimi
    • V neprijetnih situacijah poskrbi za se: raba telesa pri soočanju s težavnimi sogovorniki in hitre mentalne intervencije pri odzivanju na konfliktne situacije
  • 20.15 do 20.30
    razprava in zaključek

Prijave sprejemamo preko povezav na elektronske prijavnice SPODAJ do 25.09.2019, oz. do zapolnitve prostih mest (25).

Kotizacijo članom društvo krije iz lastnih sredstev oziroma iz naslova plačanih članarin. Udeležba za člane DMSBZT Ljubljana je brezplačna.

Kotizacija znaša  20 € z vključenim DDV. Člani Zbornice- Zveze, ki imajo poravnane članske obveznosti, so uparavičeni do 50% popusta (plačajo 10 € z vključenim DDV)

Programsko/organizacijski odbor: Đurđa Sima, Nada Sirnik.

Program je ovrednoten z licenčnimi in pedagoškimi točkami pri Zbornici - Zvezi.

Za področje osebnostnega razvoja
podpredsednica za interesne dejavnosti