»Življenje - najpomembnejša vrednota«

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana vabi na strokovno srečanje.

17. 10. 2019 obeležujemo svetovni dan duševnega zdravja in v ta namen bomo imeli strokovno srečanje z naslovom:
»Življenje - najpomembnejša vrednota«

Srečanje bo v četrtek, 17. 10. 2019, s pričetkom ob 16.00 uri v dvorani GIMNAZIJE JURIJA VEGE v IDRIJI

Program srečanja:
15.30 - 16.00

16.00 - 16.15
Pozdravna beseda :  Đurđa Sima, dipl.m.s., predsednica DMSBZT Ljubljana, Sabina Vihtelič, dipl.m.s., koordinatorica strokovnega srečanja

16.15 - 17.05
»Duševne stiske Slovencev - koliko, katere, kje in zakaj? »  dr. Saška Roškar, univ. dipl. psih.

»Duševna stiska- lahko pomagam? »  dr. Špela Hvalec, spec.klin. psih.

17.45- 18.00
Odmor

18.00- 19.00
»Življenje najpomembnejša vrednota«;  dr. Alenka Rebula, psihologinja, pesnica, pisateljica

19.00 - 19.15
Razprava, zaključek, sklep seminarja, anketiranje ter podelitev potrdil;  Andreja Gruden, dipl. m. s.

Druženje članic in članov DMSBZT Ljubljana

Programski odbor: Sabina Vihtelič, dipl.m.s.; Đurđa Sima, dipl.m.s.;  dr. Špela Hvalec, spec. klin. psih in Maja Vidrih, dipl.m.s.
Organizacijski odbor: Andreja Gruden, dipl.m.s; Zorica Filipovič, dipl.m.s.; Lidjan Irena, m.s.; Lidjan Enes, z.t.

Izobraževanje je namenjeno članom DMSBZT Ljubljana, ki želijo pridobiti in okrepiti  svoja znanja. Program je v postopku za pridobitev licenčnih in pedagoških točk pri Zbornici -Zvezi.

Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice SPODAJ do  9.10.2019 oz. do zapolnitve prostih mest (80). Prijavite se lahko tudi na e-mail Sabine Vihtelič: sabina.vihtelic@pb-idrija.si ali sabina.vihtelic@siol.net. Kotizacije ni.

Vljudno vabljeni!
S seboj prinesite člansko izkaznico Zbornice-Zveze in dobro voljo. Prosimo za točnost!

Dodatne informacije: Irma Kiprijanović - irma.kiprijanovic@gmail.com ali na telefon 041/ 754 695.

Koordinacija strokovnega srečanja:
Sabina Vihtelič